V Marsz Nordic Walking

V Marsz Nordic Walking
V Marsz Nordic Walking
V Marsz Nordic Walking

O projekcie

W Krynicy-Zdroju w dniu 09.09.2017r. w ramach Festiwalu Biegowego odbył się 5. Ogólnopolski Marsz Nordic Walking “Przegoń Zawał” zorganizowany przez Cardiovascular Center Foundation. Marsz poprowadził prof. Dariusz Dudek i prof. Zbigniew Siudak. Gościem specjalnym była znana aktorka Ewa Kuklińska, a rozgrzewkę poprowadziła Matylda Mozer z Eleven Zett Productions.

Marsz corocznie przyciąga ponad dwieście osób z chorobami serca i naczyń. Pacjenci swoją mobilizacją i energią są doskonałym przykładem na to, jak szybko i skutecznie można wrócić do zdrowia, przy odrobinie codziennego zaangażowania.

Na spotkaniu odbyła się również premiera filmu edukacyjnego przygotowanego przez Polskie Towarzystwo Kardiologiczne w ramach kampanii Stawka to Życie. Zastawka to Życie, która promuje nowoczesną metodę wymiany zastawki aortalnej - TAVI, czyli przezcewnikowe wszczepienie zastawki aortalnej, która jest metodą mniej inwazyjną i bezpieczniejszą dla pacjentów wysokiego ryzyka operacyjnego, a czasem jedynym dla nich ratunkiem. Prezentację filmu poprowadzili Profesor Dariusz Dudek oraz Ewelina Myłek – CEO Eleven Zett productions.

W filmie wzięli udział kardiolodzy, kardiochirurdzy, specjaliści światowego formatu mi.n. prof. Dariusz Dudek i prof. Adam Witkowski oraz znana polska aktorka Emilia Krakowska, która jest ambasadorką kampanii. Podczas ogólnopolskiej akcji przeprowadzone zostaną spotkania z seniorami na Uniwersytetach Trzeciego Wieku oraz licznych konferencjach medycznych dla lekarzy po to, by zapoznać ich z metodą TAVI, pozwalającą nie tylko na poprawę jakości życia starszych osób, ale także na zmniejszenie traumy operacyjnej i, co najważniejsze, skrócenie okresu rekonwalescencji po wykonanych zabiegach.

wrzesień 2017

Narzędzia

Koordynacja wydarzenia

Informacje prasowe

Promocja w mediach

Public Relations

Media Relations

Personal branding

Relacja foto i video

Media społecznościowe

Monitoring mediów