Świętokrzyski Rajd Ratowników Medycznych w Pińczowie

Intercard Pinczow rajd
Intercard Pinczow rajd
Intercard Pinczow rajd

O projekcie

Zespoły ratownictwa medycznego z całego województwa świętokrzyskiego wzięły udział w Świętokrzyskim Rajdzie Ratownictwa Medycznego Pińczów 2016. Widowiskowym konkurencjom towarzyszyły liczne atrakcje dla uczestników oraz bezpłatne badania i konsultacje kardiologiczne w ramach akcji Dzień dla Serca z Intercard.

Świętokrzyskie Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego w Kielcach już po raz drugi zaprezentowało mieszkańcom, jak wygląda codzienna praca i walka z czasem ratowników medycznych dla uratowania ludzkiego życia. Załogi ratownicze przez cały dzień uczestniczyły w licznych konkurencjach i zadaniach praktycznych, a także w testach wiedzy teoretycznej.

W ramach rajdu odbyły się również bezpłatne badania i konsultacje kardiologiczne zapewnione przez Centrum Kardiologii Inwazyjnej, Elektroterapii i Angiologii Intercard w Pińczowie w ramach akcji profilaktycznej Dzień dla Serca, na której licznie zjawili się seniorzy i rodziny z dziećmi.

Uczestnicy mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę w konkursie Potrafię udzielać pomocy zorganizowanym przez ŚCRMiTS przy wsparciu władz samorządowych oraz obejrzeć pokazy ratownictwa wodnego dzięki Stowarzyszeniu Klub Wodny Kon-Tiki.

Podczas rajdu odbyła się również Akcja Honorowego Oddawania Krwi, którą koordynowało Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach.

Eleven odpowiedzialne było za wsparcie promocyjne wydarzenia w ramach bezpłatnych badań i konsultacji kardiologicznych, również na mediach społecznościowych oraz relację fotograficzną.

lipiec-październik 2016

Narzędzia

Informacje prasowe

Media relations

Media społecznościowe

Monitoring mediów

Relacja foto

Raporty