Spotkanie Biura Europejskiej Partii Ludowej w Walencji

Spotkanie Biura Europejskiej Partii Ludowej w Walencji
Spotkanie Biura Europejskiej Partii Ludowej w Walencji
Spotkanie Biura Europejskiej Partii Ludowej w Walencji

O projekcie

8 i 9 marca 2018 r. Eleven Zett Productions uczestniczyło w spotkaniu liderów Europejskiej Partii Ludowej, które odbyło się w hiszpańskiej Walencji. Tam zespół MedApp (Mateusz Kierepka, CEO) i Eleven Zett Productions (Ewelina Myłek, CEO) reprezentowali Polskę podczas prezentacji najnowszych technologiii łączących medycynę z technologiami informatycznymi. Rozwiązania dla kardiologii interwencyjnej z użyciem gogli HoloLens do rozszerzonej rzeczywistości oraz telemedyczny system opieki nad pacjentami CarnaLife, którego twórcą jest MedApp zrobiły ogromne wrażenie na europosłach i zaproszonych gościach.

Prezentacja “Rozwiązania rzeczywistości mieszanej dla elektrokardiologii oraz kardiologii interwencyjnej” pokazała, jak wielki potencjał mają polskie rozwiązania w rewolucjonizowaniu europejskiej i światowej medycyny. System informatyczny z użyciem HoloLens pozwala chirurgowi wejść w serce pacjenta w postaci hologramu, dokładnie zaplanować zabieg oraz konsultować się w czasie rzeczywistym z ośrodkami oddalonymi nawet o tysiące kilometrów. Natomiast system CarnaLife to telemedyczna innowacja pozwalająca na wykonywanie badań zdalnie, przesyłanie cyfrowo pozyskanych danych oraz automatyczne generowanie opisowych analiz, które lekarz może jedynie skorygować. Podczas prezentacji przedstawiono również wdrożenie nowatorskiego systemu w Kenii.

Audytorium marcowego spotkania stanowili posłowie do Parlamentu Europejskiego z ramienia Europejskiej Partii Ludowej, w tym m.in. Dariusz Rosati oraz Michał Boni, członkowie Komisji Europejskiej, tacy jak Carlos Moedas (Portugalia), Phil Hogan (Irlandia) i Miguel Arias Cañete (Hiszpania), a także premier Hiszpanii, Mariano Rajoy.

marzec 2018

Narzędzia

Koordynacja wydarzenia

Public Relations

Personal Branding

Media społecznościowe