Seminarium polsko - norweskie

Seminarium polsko-norweskie
Seminarium polsko-norweskie
Seminarium polsko-norweskie

O projekcie

Polsko-norweskiego seminarium naukowe na temat programu profilaktyki wtórnej w ramach uzyskanego z Ministerstwa Zdrowia wsparcia z grantów norweskich zaowocowało powstaniem projektu Szkoły Serca, którego pomysłodawcą jest Prof. Dariusz Dudek - wybitny krakowski kardiolog.

Szkoły Serca to indywidualne szkolenia w poradni, gdzie, oprócz konsultacji lekarskiej, pacjentowi udzielane są również informacje m.in. ze strony specjalisty ds. żywienia, rehabilitanta i psychologa. Spotkanie edukacyjne odbywa się w najdogodniejszym dla pacjenta momencie do przyswajania wiedzy tzn. między trzecim a siódmym dniem po wypisie ze szpitala.

W ramach seminarium, którego częścią było IV Centralne Spotkanie Klubu Pacjenta w obecności pielęgniarek i lekarzy z Uniwersyteckiego Szpitalu w Oslo ogłoszono wnioski płynące z obustronnej wymiany doświadczeń.

Naszym zadaniem było promowanie tego wydarzenia poprzez działania PR, media relations. Byliśmy gośćmi TVP, ogólnopolskich oraz lokalnych stacji telewizyjnych i radiowych oraz redakcji prasowych. Koordynowaliśmy również spotkanie na miejscu.

Idea Szkół Serca przedstawiana jest również na wielu kongresach, konferencjach i spotkaniach dla lekarzy, pacjentów i dziennikarzy.

listopad-grudzień 2015

Narzędzia

Koncepcja promocji

Strategia

Informacje prasowe

Promocja w mediach

Pozyskanie patronów i partnerów

Public Relations

Media relations

Personal branding

Monitoring mediów

Media społecznościowe

Relacja foto i video