NFIC 2015

NFIC 2015 Dariusz Dudek
NFIC 2015 Dariusz Dudek
NFIC 2015 Dariusz Dudek

O projekcie

New Frontiers in Interventional Cardiology NFIC 2015 to międzynarodowe warsztaty kardiologii interwencyjnej, które po raz szesnasty odbyły się w Krakowie w dniach 25 - 28 listopada 2015 r.

Konferencja już od wielu lat jest jednym z głównych forów dyskusyjnych w zakresie kompleksowego leczenia pacjentów ze schorzeniami układu sercowo-naczyniowego. Świadczy o tym, z roku na rok, coraz liczniejszy udział w Warsztatach, nie tylko specjalistów z Europy, ale również z Ameryki Północnej oraz Azji. Dyrektorami NFIC są wybitni polscy kardiolodzy: prof. Dariusz Dudek, kierownik II Oddziału Klinicznego Kardiologii oraz Interwencji Sercowo-Naczyniowych UJ CM, prof. Krzysztof Żmudka, kierownik Kliniki Kardiologii Interwencyjnej UJ CM oraz prof. Jacek Legutko - Przewodniczący Asocjacji Interwencji Sercowo-Naczyniowych Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego (AISN PTK).

Uczestnicy warsztatów mają m.in. możliwość obejrzenia na żywo transmisji innowacyjnych zabiegów z zakresu kardiologii interwencyjnej przeprowadzanych w renomowanych ośrodkach w Europie, a także poznać najnowocześniejsze technologie, stosowane w kardiologii interwencyjnej w Polsce i na świecie oraz nowe wytyczne i normy postępowania. Podczas NFIC organizowane są również specjalne sesje dla młodych lekarzy i studentów. Nawiązaliśmy współpracę z TVP Kraków oraz innymi mediami lokalnymi, które zarówno gościła u siebie dyrektorów warsztatów, jak i była na warsztatach przygotowując relację. Informacje o kongresie i dyrektorach ukazały się w mediach ogólnopolskich. Pozyskaliśmy patronaty i partnerstwa. Koordynowaliśmy również event na miejscu.

Narzędzia

Koncepcja promocji

Strategia

Identyfikacja wizualna

Informacje prasowe

Promocja w mediach

Pozyskanie patronów i partnerów

Public Relations

Media relations

Personal branding

Media społecznościowe

Monitoring mediów

Relacja foto i video

Raporty

Prezentacje