Kongres NFIC 2016

NFIC 2016 Dariusz Dudek
NFIC 2016 Dariusz Dudek
NFIC 2016 Dariusz Dudek

O projekcie

W dniach 7-10 grudnia w Krakowie odbyły się 17-te międzynarodowe warsztaty kardiologiczne New Frontiers in Interventional Cardiology (NFIC). Ponad tysiąc specjalistów z całego świata podsumowało rok 2016 w kardiologii i kardiochirurgii. Dowiedzieliśmy się, jakie nowe technologie sprawiły, że kardiologia poszła jeszcze do przodu oraz, co będzie wdrażane w roku 2017. Uczestnicy mogli obejrzeć nowatorskie zabiegi, najnowsze rozwiązania, a także omówić najtrudniejsze zabiegi.

Organizowane na początku grudnia warsztaty są doskonałym podsumowaniem roku światowej kardiologii i kardiochirurgii oraz zapowiedzią nowości i przełomowych wydarzeń w kolejnym roku. To, co przyciąga uczestników to niewątpliwie perfekcyjnie dobrany program, demonstracyjne zabiegi z transmisją na żywo z polskich i zagranicznych sal zabiegowych i hybrydowych, ale przede wszystkim nowości i osiągnięcia technologiczne w kardiologii.

Dyrektorami warsztatów są wybitni polscy kardiolodzy: prof. Dariusz Dudek, kierownik II Oddziału Klinicznego Kardiologii oraz Interwencji Sercowo-Naczyniowych UJ CM, prof. Jacek Legutko, Adiunkt II Kliniki Kardiologii UJ CM, prof. Krzysztof Żmudka, Kierownik Kliniki Kardiologii Interwencyjnej UJ CM.

W tym roku na NFIC odbyła się również premiera zastosowania technologii Microsoft HoloLens w kardiologii. Zaplanowanie zabiegu na hologramie w technologii rozszerzonej rzeczywistości zostało zaprezentowane przez prof. Dariusza Dudka oraz przedstawicieli MEDapp SA.

Eleven odpowiedzialna była za promocję całego wydarzenia, kontakt z kluczowymi osobami, partnerami i patronami, personal branding, koordynację eventu na miejscu oraz publikacje w mediach (prasa, radio, tv, internet) i mediach społecznościowych wraz z relacją foto i video.

Narzędzia

Koncepcja promocji

Strategia

Identyfikacja wizualna

Informacje prasowe

Promocja w mediach

Pozyskanie patronów i partnerów

Public Relations

Media relations

Personal branding

Media społecznościowe

Monitoring mediów

Relacja foto i video

Raporty

Prezentacje