Jakość leczenia pacjenta przede wszystkim!
Konferencja prasowa o akredytacji dla PAKS Bełchatów

Konferencja prasowa o akredytacji dla PAKS Bełchatów
Konferencja prasowa o akredytacji dla PAKS Bełchatów
Konferencja prasowa o akredytacji dla PAKS Bełchatów

O projekcie

5 marca 2019 r. w Katowicach odbyła się konferencja prasowa poświęcona pierwszej w Polsce akredytacji Ministra Zdrowia dla podmiotów leczniczych wykonujących inwazyjne procedury zabiegowe i operacyjne wedle nowych standardów MZ dla PAKS Bełchatów pt. “Jakość leczenia pacjenta przede wszystkim”.
XII Oddział Kardiologiczny Polsko-Amerykańskich Klinik Serca w Bełchatowie jako pierwszy w Polsce otrzymał prestiżowy certyfikat akredytacyjny potwierdzający spełnienie najnowszych standardów akredytacyjnych dla podmiotów leczniczych wykonujących inwazyjne procedury zabiegowe i operacyjne. Dla pacjentów to jasny sygnał, że placówka spełnia najbardziej rygorystyczne standardy leczenia pacjentów kardiologicznych w Polsce, ale także najwyższą jakość organizacji pracy kadry medycznej i zarządzania placówką.
Nowe standardy akredytacyjne dla podmiotów leczniczych wykonujących inwazyjne procedury zabiegowe i operacyjne zostały ogłoszone przez Ministra Zdrowia pod koniec 2015 roku i są dedykowane dla szpitali, które posiadają nie więcej niż 50 łóżek szpitalnych, wąskoprofilowych, a także realizujących procedury w trybie jednego dnia. PAKS Bełchatów jest pierwszą w Polsce placówką, która przeszła ocenę wizytatorów Centrum Monitorowania Jakości i otrzymała akredytację na nowych zasadach.
Eleven ZETT Productions zorganizowało konferencję prasową, przygotowało informację prasową i zadbało o zaproszenie gości na konferencję prasową.
05 marzec 2019

Narzędzia

Media relations

Organizacja konferencji prasowej

Fotorelacja

Monitoring mediów

Przygotowanie informacji prasowej