Fitness Medyczny i Fundacja Zaskoczeni Wiekiem

Fitness medyczny
Fitness medyczny
Fitness medyczny

O projekcie

Fitness medyczny to inicjatywa, która jest specjalistycznym połączeniem fitnessu medycznego z medycyną w ramach globalnego projektu Exercise is Medicine obecnego w 44 krajach świata.

Fitness medyczny jest ideą leczenia za pośrednictwem sportu, która cieszy się ogromnym powodzeniem na całym świecie. Idea powstała w USA jako Exercise is medicine. Projekt tak bardzo spodobał się zarówno trenerom, jak i lekarzom, że szybko zyskał ogromną aprobatę i sympatię. Początkowo program działał w USA, ale z czasem zainteresowali się nim lekarze i trenerzy z różnych państw na całym świecie. Od niedawna dzięki internistce dr Annie Plucik-Mrożek i trenerce fitness Małgorzacie Perl leczenie ruchem dotarło również do Polski. Pilotażowy program fitnessu medycznego został przeprowadzony w Legionowie wśród kilkudziesięciu pacjentów. Idea fitnessu medycznego opiera się na leczeniu chorób przewlekłych i cywilizacyjnych, w tym nowotworów, ruchem. Pacjenci z różnymi schorzeniami są przez lekarza kwalifikowani do specjalnie przygotowanego programu treningowego. Nieodłącznym wsparciem programu zdrowotnego jest idealnie dopasowana do pacjenta dieta.

Agencja odpowiada za medialne wprowadzanie idei fitnessu medycznego do Polski, kreowanie wizerunku Fundacji Zaskoczeni Wiekiem oraz związanych z projektem kluczowych osób i ekspertów. Tworzy koncepcje wydarzeń specjalnych, realizuje PR i media relations oraz działania w mediach społecznościowych. Eleven jest również agencją współtworzącą projekty zdrowotne do pozyskiwania grantów z programów ministerialnych i europejskich.

Narzędzia

Koncepcja promocji

Koncepcja eventów

Strategie wizerunkowe i sprzedażowe

Wnioski unijne

Identyfikacja wizualna

Informacje prasowe

Promocja w mediach

Pozyskanie patronów i partnerów

Public Relations

Media relations

Personal branding

Media społecznościowe

Monitoring mediów

Relacja foto i video

Raporty

Prezentacje