Epokowy Dwór

Euro CTO Dudek Bryniarski Wójcik
Euro CTO Dudek Bryniarski Wójcik
Euro CTO Dudek Bryniarski Wójcik

O Epokowym Dworze

Epokowy Dwór to projekt realizowany od października 2019 r. we współpracy z Instytutem Świadomości i IQ Pańczyk w dawnym Barokowym Dworze w Paplinie na granicy Mazowsza i Podlasia.

Zadanie agencji polega na całkowitym rebrandingu dawnego Barokowego Dworu w Epokowy Dwór - począwszy od nazwy, poprzez kompletną identyfikację wizualną, zbudowanie profili social media oraz contentu, zaprojektowanie i nadzór nad sesjami zdjęciowymi osób, produktów, oferty i przestrzeni dworu oraz przyległych terenów, przez eksperckie doradztwo marketingowe wraz ze zbudowaniem nowych ofert, produktów i usług, a także wydarzeń okolicznościowych i cyklicznych oraz przygotowanie i nadzór nad strategią media relations. Agencja odpowiedzialna jest również za personal branding całej rodziny właścicieli dworu, projektując ich wizerunek od podstaw zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej. 

Ewelina Zych-Myłek, właścicielka agencji, wspólnie z Instytutem Świadomości odpowiedzialnym za rozwój psychospołeczny całej rodziny oraz IQ Pańczyk, odpowiedzialnym za przebudowę architektoniczną przestrzeni oraz projektowanie artystyczne nowych instalacji i atrakcji Epokowego Dworu. Agencja odpowiadała również za redefinicję wartości organizacji, zmiany grup docelowych klientów, reorientację rynkową i działania z zakresu public affairs i customer relations. 

Szczegóły projektu na profilach FB:

Epokowy Dwór:

@epokowydworwpaplinie

Instytut Świadomości:

@InstytutSwiadomosciNaukaISwiadomosc

IQ Panczyk:

@IQPanczyk

październik 2019

Narzędzia

Koncepcja promocji

Public Relations

Public Affairs

Komunikacja

Social Media

Identyfikacja wizualna

Architektura marki

Pozyskanie patronów i partnerów

Customer Relations

Informacje prasowe

Promocja w mediach

Media relations

Media społecznościowe

Monitoring mediów

Prezentacje