Ewelina Zych-Myłek, Instytut Świadomości - wystawa Ludzkie Twarze Choroby Pacjenta z TNP ECZ Otwock

Euro CTO Dudek Bryniarski Wójcik

Ewelina Zych-Myłek, Instytut Świadomości - wystawa Ludzkie Twarze Choroby Pacjenta z TNP ECZ Otwock

Wystawa Ludzkie Twarze Choroby Pacjenta z TNP. Wartościowe Życie i Życie Pełne Wartości. Idęę fotografii tłumaczy Dariusz Adam Pańczyk, Członek Rady Świadomych Ekspertów Instytutu Świadomości.

Jako autor zdjęć w Wystawie Ludzkie Twarze Choroby Pacjenta z TNP.

Wartościowe Życie i Życie Pełne Wartości chciałem przedstawić Pacjenta jako Człowieka, a przede wszystkim Człowieka w Pacjencie.

Wystawa to podróż przez emocje pacjentów, osób ciężko chorych, które na co dzień zmagają się ze śmiertelnymi chorobami i ogromnymi wyzwaniami w codziennym działałaniu. Nasza fundacja Instytut Świadomości miała okazję poznać bardzo wiele wspaniałych osób, które zainspirowały nas do pokazania prawdy o Człowieku.

To niezwykłe doświadczenie i kontakt z tymi pacjentami pokazały nam, że wszysycy jesteśmy tylko ludźmi i tak naprawdę mamy w sobie te same emocje.

Wystawa Ludzkie Twarze Choroby to tak naprawdę wystawa o Ludzkiej Twarzy - twarzy każdego z Nas, ponieważ patrząc na te zdjęcia możemy odnaleźć w nich siebie. Serdecznie zapraszam do obejrzenia wystawy w Europejskim Centrum Zdrowia Otwock oraz wkrótce na stronie Internetowej Instytutu Świadomości.

Fotografia Instytut Świadomości & IQ Pańczyk w Europejskim Centrum Zdrowia Otwock. Partnerami wystawy są Klinika Krążenia Płucnego w ECZ Otwock, serwis Pacjent w Centrum oraz kancelaria Prawo Gospodarka Zdrowie Banaszewska Modro Sp. K.

Materiał przygotowany i opublikowany przez fundację Instytut Świadomości

Autor 

Ewelina Zych-Myłek

Ekspert w ochronie zdrowia

Prezes Fundacji Instytutu Świadomości

Euro CTO Dudek Bryniarski Wójcik

Narzędzia

Koncepcja promocji

Public Relations

Public Affairs

Komunikacja

Social Media

Identyfikacja wizualna

Architektura marki

Pozyskanie patronów i partnerów

Customer Relations

Informacje prasowe

Promocja w mediach

Media relations

Media społecznościowe

Monitoring mediów

Prezentacje