Beata Jaworska, ECZ Otwock - Wystawa Ludzkie Twarze Choroby Pacjenta z TNP w ECZ Otwock

Euro CTO Dudek Bryniarski Wójcik

Beata Jaworska, ECZ Otwock - Wystawa Ludzkie Twarze Choroby Pacjenta z TNP w ECZ Otwock

❤️Wystawa Ludzkie Twarze Choroby Pacjenta z TNP. Wartościowe Życie i Życie Pełne Wartości.

? O swoich odczuciach z wystawy mówi Pielęgniarka Oddziałowa, mgr Beata Jaworska, Klinika Krążenia Płucnego, Europejskie Centrum Zdrowia Otwock

?Widząc naszą pacjentkę na zdjęciu, czuję ogromną radość, że udało się jej zrealizować największe marzenie, jakie miała, czyli posiadanie dzieci, jestem przeszczęśliwa widząc ją zadowoloną w gronie rodziny

?Ta wystawa jest dla mnie o prawdziwym życiu, o tym, że pacjenci mają prawo żyć tak jak chcą, posiadać rodziny, spełniać swoje pasje i zainteresowania i cieszyć się życiem.

?Tej chorobie towarzyszą różne emocje - od płaczu, rozpaczy, zniechęcenia, depresji - po wielka radość, kiedy każdy dzień przynosi dobre samopoczucie, szczęście rodzinne.

?Jest to piękna wystawa, pokazująca prawdziwe życie pacjentów.

?Nas interesuje pacjent jako cały Człowiek, czyli ten aspekt leczniczy, ale też jego rodzina. Czyli sięgamy po zaplecze rodzinne pacjenta, po opiekunów, zwłaszcza wtedy, kiedy pacjenci nie radzą sobie z terapią.

?Kiedy pacjenci nie radzą sobie z terapią parenteralną, staramy się włączyć aktywnie rodzinę, która niejednokrotnie przejmuje na siebie tę psychologiczną część terapii i wspomaga pacjenta

?Przepraszam...zaczynam się już wzruszać…

?Pacjenci z TNP marzą o tym aby być zdrowi, żyć, pracować, spełniać swoje marzenia, realizować swoje hobby - żeby żyć jak wszyscy inni. I chcą zakończyć terapię.

?Serdecznie zapraszam do obejrzenia wystawy Ludzkie Twarze Choroby Pacjenta z TNP w Europejskim Centrum Zdrowia w Otwocku.

?Fotografia Instytut Świadomości & IQ Pańczyk w Europejskim Centrum Zdrowia Otwock.

?Partnerami wystawy są Klinika Krążenia Płucnego w ECZ Otwock, serwis Pacjent w Centrum oraz kancelaria Prawo Gospodarka Zdrowie Banaszewska Modro Sp. K.

Materiał przygotowany i opublikowany przez fundację Instytut Świadomości

Autor 

Ewelina Zych-Myłek

Ekspert w ochronie zdrowia

Prezes Fundacji Instytutu Świadomości

Euro CTO Dudek Bryniarski Wójcik

Narzędzia

Koncepcja promocji

Public Relations

Public Affairs

Komunikacja

Social Media

Identyfikacja wizualna

Architektura marki

Pozyskanie patronów i partnerów

Customer Relations

Informacje prasowe

Promocja w mediach

Media relations

Media społecznościowe

Monitoring mediów

Prezentacje