Kobiecość zapierająca dech z TNP

Euro CTO Dudek Bryniarski Wójcik

Kobiecość Zapierająca Dech w TNP. Terapeutyczne Sesje Świadomości Emocji. Instytut Świadomości.

“Kobiecość zapierająca dech z TNP”

Sesje Świadomości Emocji dedykowane kobietom, pacjentkom z TNP (tętnicze nadciśnienie płucne) oraz ich rodzinom. 

Terapeutyczne sesje fotograficzne fundacji Instytut Świadomościprowadzone przez Ewelina Zych-Myłek, Prezesa fundacji, to proces przejścia przez pełnię życia w pigułce dzięki zobaczeniu i poznaniu siebie w prawdziwych nieskrępowanych emocjach podczas sesji terapeutycznej.

www.instytutswiadomosci.online

Tętnicze nadciśnienie płucne to ciężka, do niedawna nieuleczalna, choroba przewlekła będąca choroba rzadką, powszechnie nieznaną, myloną z powszechnie występującym nadciśnieniem tętniczym.

Na zewnątrz prawie niewidoczna i nie dając się łatwo rozpoznać, ale wewnątrz organizmu siejąca spustoszenie fizyczne i psychiczne. Nieleczona, bardzo szybko odbiera samodzielność, marzenia, plany i życie. 

Film jest zapowiedzią cyklu Sesji Świadomości Emocji z udziałem kobiet, pacjentek z tętniczym nadciśnieniem płucnym oraz ich rodzin. Sesje “Kobiecość zapierająca dech z TNP” mają zwrócić uwagę zarówno na problem niewidocznej niepełnosprawnośc pacjentów z TNP w urzędach administracji publicznej, komunikacji miejskiej, sklepach, szkołach, wspólnotach mieszkaniowych i w ogóle przestrzeni publicznej. Wciąż niskiej świadomości występowania tej choroby zarówno w społeczeństwie, jak i wśród kadr medycznych oraz konieczności zapewnienia tej grupie pacjentów nowoczesnego, bezbolesnego i nieinwazyjnego leczenia, które umożliwi im zachowanie samodzielności i pozwoli normalnie funkcjonować i żyć. - bez bólu, strachu, cierpienia i samotności w chorobie. 

Instytut Świadomości poznał wspaniałe kobiety, których siła i odwaga pozwala wierzyć nie tylko w lepsze jutro, ale w ogóle w jutro, w to, że będzie ono dla nich i dla ich bliskich. Cieszyć się z drobnych rzeczy i doceniać każdy dzień. Uczyć swoje dzieci by być dobrym człowiekiem wrażliwym na innych i pomocnym w każdej sytuacji. Akceptować to, co jest i być pewnym, że zawsze dadzą radę. 

Dziękujemy, że mogliśmy stać się częścią Waszych historii i pokazać je poprzez nasze fotografie - Obrazy, Które Mówią - o Was.

 Cały artykuł znajdziecie Państwo tutaj:  

 tnp.png

Autor artykułu:

Ewelina Zych-Myłek

Ekspert w ochronie zdrowia

Prezes Fundacji Instytutu Świadomości

Euro CTO Dudek Bryniarski Wójcik

Narzędzia

Koncepcja promocji

Public Relations

Public Affairs

Komunikacja

Social Media

Identyfikacja wizualna

Architektura marki

Pozyskanie patronów i partnerów

Customer Relations

Informacje prasowe

Promocja w mediach

Media relations

Media społecznościowe

Monitoring mediów

Prezentacje