Życie na obcasach. Jak być kobietą sukcesu?

Życie na obcasach. Jak być kobietą sukcesu?
Życie na obcasach. Jak być kobietą sukcesu?
Życie na obcasach. Jak być kobietą sukcesu?

O projekcie

19 czerwca Ewelina Zych-Myłek (CEO, Eleven ZETT Productions) była prelegentką drugiej edycji warsztatów “Życie na obcasach. Jak być kobietą sukcesu?”, które odbyły się w Warszawie. Tym razem to mieszkanki stolicy poznały tajniki powodzenia w biznesie oraz drogę do efektywnego łączenia rozwoju osobistego z udanym życiem zawodowym i prywatnym.

Wydarzenie otworzył trening umiejętności miękkich prowadzony przez Marcina Wanke - doświadczonego coacha kryzysowego oraz doradcę biznesowego. Uczestniczkom przedstawiono mechanizmy powstawania emocji w oparciu o procesy poznawcze oraz układ nerwowy. Następnie swoje historie przedstawiło pięć zaproszonych businesswomen, które opowiedziały zgromadzonym, jak wyglądała ich własna droga do sukcesu. W swoich wystąpieniach zawarły nie tylko skuteczne triki, które mogą pomóc na początku własnej kariery. Zgromadzeni poznali także trudności, z jakimi zmagają się w biznesie właśnie kobiety - szklany sufit, niełatwą sztukę pogodzenia życia rodzinnego z zawodowym czy problem mansplainingu.

Spotkanie organizowane przez firmę MediaTrener przyciągnęło aż 140 uczestników. Frekwencyjny sukces przedsięwzięcia i zaangażowanie publiczności spowodowało, że organizatorzy już dziś zapowiadają kolejną edycję spotkania, tym razem jesienią tego roku.

czerwiec 2018