Życie na obcasach

Życie na obcasach
Życie na obcasach
Życie na obcasach

O projekcie

15 maja 2018 r. w Kielcach odbyły się dedykowane kobietom wyjątkowe warsztaty “Życie na obcasach”. Ideą wydarzenia było nie tylko stworzenie platformy doświadczeń dla polskich businesswomen, ale również praktyczna pomoc tym, które dopiero stawiają pierwsze kroki na drodze do kariery. Hasła, wokół których skupiają się założenia “Życia na obcasach”, to rozwój, praca nad podnoszeniem kwalifikacji zawodowych, ale przede wszystkim samodoskonalenie i osiągnięcie pełnej świadomości własnej osoby oraz stawianych przed sobą celów.

Prelegentką wydarzenia była Ewelina Myłek (CEO, Eleven Zett Productions), która opowiedziała uczestniczkom, jak wyglądała jej własna droga do sukcesu. W swoim wystąpieniu zawarła więc nie tylko istotną dla rozwoju kwestię inspiracji, historię triumfów czy trudności, z jakimi musiała się zmierzyć, ale również rzeczowych wskazówek pomocnych przy budowaniu firmy.

Organizowane przez firmę MediaTrener wydarzenie przyciągnęło ponad 200 uczestniczek gotowych do zmiany swojego życia na lepsze stając się tym samym największym w Kielcach eventem dedykowanym kobietom.

maj 2018