XXI Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego

XXI Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego
XXI Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego
XXI Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego

O projekcie

W dniach 21-23 września odbył się XXI Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego w Katowicach, podczas którego ponad 4500 specjalistów z całej Polski dyskutowało na temat kompleksowej opieki w kardiologii.

Opieka kompleksowa w kardiologii obejmuje takie dziedziny jak interwencja, opieka ambulatoryjna, rehabilitacja i edukacja, elektroterapia czy optymalna farmakoterapia. Inaczej mówiąc jest to połączenie sił kardiologii zachowawczej, interwencyjnej i opieki ambulatoryjnej w trosce o dobro chorego.

Tegoroczny Kongres był wyjątkowy dla polskiej kardiologii. Polskie Towarzystwo Kardiologiczne zyskało nowego prezesa, którym został prof. Piotr Ponikowski, Kierownik Kliniki Kardiologii, Ośrodka Chorób Serca Szpitala Wojskowego we Wrocławiu. Wspomagał go będzie Prezes-Elekt prof. Adam Witkowski, Kierownik Kliniki Kardiologii i Angiologii Interwencyjnej Instytutu Kardiologii w Warszawie, wybrany na tę funkcję właśnie podczas Kongresu. Profesor Witkowski przejmie rolę prezesa w kolejnej kadencji, w latach 2019-2021.

Agencja była odpowiedzialna za obsługę medialną wydarzenia, zaproszenie i kontakt z dziennikarzami i ekspertami oraz przygotowanie wniosków i podsumowań wraz z wysyłką do mediów. Przygotowanie materiałów video oraz obsługę mediów społecznościowych. Eleven było też odpowiedzialne za przygotowanie materiałów dla partnerów wydarzenia.

wrzesień 2017

Narzędzia

Koncepcja Promocji

Strategia

Identyfikacja wizualna

Informacje prasowe

Promocja w mediach

Public Relations

Media Relations

Personal branding

Media społecznościowe

Monitoring mediów

Relacja foto i video

Prezentacje

Raporty