Warsztaty Kardiologii Interwencyjnej w Warszawie (WCCI) 2019

Warsztaty Kardiologii Interwencyjnej w Warszawie (WCCI) 2019
Warsztaty Kardiologii Interwencyjnej w Warszawie (WCCI) 2019
Warsztaty Kardiologii Interwencyjnej w Warszawie (WCCI) 2019

O projekcie

W dniach 25-27 kwietnia 2018 zespół Eleven Zett Productions uczestniczył w 22. edycji międzynarodowych warsztatów WCCI 2018 w Warszawie, który w tym roku odbył się pod hasłem “Tu bije serce polskiej kardiologii”. Co roku w wydarzeniu bierze udział nawet tysiąc uznanych specjalistów z dziedziny kardiologii, ale także pielęgniarek, techników medycznych oraz przedstawicieli systemu ochrony zdrowia.

WCCI to nie tylko wykłady wybitnych postaci światowej kardiologii, ale również zabiegi w formule live case transmitowane i analizowane przez ekspertów w czasie rzeczywistym. W tym roku podczas konferencji odbyły się również dwie ważne debaty systemowe z udziałem decydentów i przedstawicieli środowiska naukowego oraz naukowo-medycznego. W przygotowaniach dyskusji “Kardiologia w dobie podstawowej sieci szpitalnej. Opieka kompleksowa w kardiologii - jak funkcjonuje modelowe rozwiązanie dla opieki chorych po zawale w praktyce?” oraz “Jak organizować niekomercyjne badania kliniczne: od pomysłu do publikacji?” uczestniczył zespół Eleven.

Do zadań agencji należało również pozyskanie patronatów medialnych i honorowych wydarzenia. Dzięki temu WCCI zostało wsparte przez: Marszałka Senatu Rzeczypospolitej Polskiej Stanisława Karczewskiego, Senacką Komisję Zdrowia, Narodowy Instytut Zdrowia - Państwowy Zakład Higieny, Krajową Izbę Gospodarczą, Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika, Naczelną Izbę Lekarską, Polskie Towarzystwo Kardiologiczne, Polską Akademię Nauk, Polską Izbę Informatyki Medycznej, Izbę Gospodarczą Medycyny Polskiej, Forum Ekonomiczne, Federację Pacjentów Polskich, Koalicję “Serce dla kardiologii”, Polską Unię Organizacji Pacjentów “Obywatele dla zdrowia”, Fundację “Wygrajmy zdrowie”, Fundację “MY Pacjenci” oraz Stowarzyszenie Pacjentów z Chorobami Serca i Układu Krążenia “EkoSerce”.

Eleven Zett Productions było partnerem medialnym wydarzenia, w tym organizatorem konferencji prasowej i dedykowanej dziennikarzom teczki oraz twórcą materiałów merytorycznych audio i video z wypowiedziami ekspertów służącym dalszej komunikacji medialnej.

kwiecień 2019

Narzędzia

Organizacja debaty

Identyfikacja wizualna

Przygotowanie konferencji prasowej

Informacje prasowe

Pozyskanie patronów medialnych i honorowych

Public Relations

Media Relations

Personal Branding

Social media

Monitoring mediów