Spotkanie pacjentów kardiologicznych nad Zegrzem

Spotkanie pacjentów kardiologicznych Zegrze LCD Defibrylatorzy Sterlinski
Spotkanie pacjentów kardiologicznych Zegrze LCD Defibrylatorzy Sterlinski
Spotkanie pacjentów kardiologicznych Zegrze LCD Defibrylatorzy Sterlinski

O projekcie

Pierwszy event zorganizowany z inicjatywy pacjentów kardiologicznych z urządzeniami wszczepialnymi ICD Defibrylatorzy przy wsparciu Sekcji Rytmu Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego (SRS PTK) w bazie Legionowskiego WOPR-u w podwarszawskim Legionowie. Nad Zalew Zegrzyński przybyli pacjenci z całej Polski, ze strony SRS opiekował się nimi dr Maciej Sterliński, przewodniczący-elekt Sekcji Rytmu Serca PTK.

Spotkanie nad Zalewem Zegrzyńskim przeznaczone było dla pacjentów z szerokim spektrum chorób kardiologicznych w różnym wieku, które przede wszystkim mają wskazania do zastosowania u nich stałej stymulacji serca albo wszczepienia kardiowerterów-defibrylatorów.

W aktywnościach przygotowanych w siedzibie Legionowskiego WOPR-u uczestniczyły osoby z kardiomiopatiami (również o podłożu genetycznym), po przebytym zawale (z obniżoną frakcją wyrzutu lewej komory, czyli z ryzykiem nagłego zgonu sercowego), po złożonym leczeniu ablacją, jak i z licznymi chorobami współistniejącymi, takimi jak cukrzyca, neuropatie, padaczka, inne. Uczestniczką spotkania była również pacjentka ze wszczepionym najmniejszym stymulatorem bezprzewodowym Micra.

Zaplanowano wykłady i ćwiczenia prowadzone przez lekarzy, pielęgniarki oraz ratowników medycznych i wodnych. Legionowskie WOPR wsparło pacjentów nie tylko miejscem spotkania, ale również wiedzą i opieką.

Do zadań Eleven należał kontakt ze stowarzyszeniem i partnerami projektu, promocja wydarzenia w mediach i w mediach społecznościowych oraz koordynacja eventu i opieka nad pacjentami w czasie jego trwania.

wrzesień-październik 2016

Narzędzia

Koncepcja promocji

Strategia

Informacje prasowe

Promocja w mediach

Public Relations

Media relations

Wydarzenie specjalne

Personal branding

Media społecznościowe

Monitoring mediów

Relacja foto