Spacer po zdrowie 2017 - 3. edycja

Spacer po Zdrowie 2017
Spacer po Zdrowie 2017
Spacer po Zdrowie 2017

O projekcie

Trzecia edycja wydarzenia „Spacer po zdrowie – zaproś swojego lekarza!” odbyła się 30 września 2017 roku w 6 miastach w Polsce: Tarnobrzegu, Sandomierzu, Skierniewicach, Oświęcimiu, Żyrardowie, Chrzanowie. Wydarzenie sportowe organizowane było w ramach Narodowego Programu Zdrowia Ministerstwa Zdrowia przez Perła Wellness.

Ideą całego projektu było nie tylko zachęcenie do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, ale także integrowanie pokoleń, ludzi z różnych środowisk i z różnymi schorzeniami oraz budowanie społecznej odpowiedzialności i świadomości zdrowotnej o tym jak zbawienny wpływ na nasze zdrowie i życie ma aktywność fizyczna.

Zadaniem Eleven była stworzenie strategii organizacji i promocji wydarzenia oraz kompleksowa realizacja projektu od pozyskania partnerstw miast, patronatów medialnych przez koordynację całego projektu z podwykonawcami przed eventami oraz w miejscu wydarzeń, promocja medialna i na mediach społecznościowych, organizacja konferencji prasowej, a także bieżący monitoring działań. Godny podkreślenia jest fakt, że agencja zrealizowała wszystkie prace w rekordowo krótkim czasie - 6 eventów w ciągu 1,5 miesiąca, ponieważ tego wymagał grant z Ministerstwa Zdrowia.

wrzesień 2017

Narzędzia

Wkład merytoryczny

Wniosek grantowy

Strategia

Organizacja eventów

Konferencja prasowa

Teksty merytoryczne

Wywiady z ekspertami

Teksty eksperckie

Informacje prasowe

Media relations

Public Relations

Public Affairs

Media społecznościowe

Monitoring mediów

Raporty

Prezentacje

Relacja foto i video

Pozyskanie patronów i partnerów