Prezentacja HoloLens w Estonian History Museum w Tallinie

Prezentacja HoloLens w Estonian History Museum w Tallinie
Prezentacja HoloLens w Estonian History Museum w Tallinie
Prezentacja HoloLens w Estonian History Museum w Tallinie

O projekcie

W dniach 18 – 19.07.2017 roku w Estonian History Museum w Tallinie w ramach estońskiej prezydentury w Radzie Unii Europejskiej odbyła się prezentacja rozszerzonej rzeczywistości w kardiologii, nad którą pracuje prof. Dariusz Dudek i firma MedApp z Krakowa. Aplikacja na okulary HoloLens już rewolucjonizuje postrzeganie edukacji dla młodych adeptów kardiologii, a przede wszystkim planowanie zabiegów kardiologicznych i kardiochirurgicznych, pokazując realny obraz serca zbudowany na podstawie badań tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego.

Konferencja w Tallinie koncentrowała się m.in. na cyfrowej transformacji zdrowia, zastosowaniu opieki wirtualnej oraz optymalizacji procesów klinicznych. Jednym z prelegentów był koordynator kampanii "Stawka to Życie. Zastawka to życie." prof. Dariusz Dudek, Kierownik II Oddziału Klinicznego Kardiologii oraz Interwencji Sercowo-Naczyniowych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Jego prezentacja na konferencji dotyczyła zastosowania wirtualnej rzeczywistości okularów HoloLens w zabiegach kardiologicznych. Na scenie, obok profesora pojawili się Mateusz Kierepka i Ralf Saykiewicz - naukowcy i eksperci, którzy współtworzą aplikację na HoloLens.

Podczas tego projektu agencja była odpowiedzialna za pomoc w przygotowywaniu prezentacji multimedialnej prezentowanej podczas wydarzenia, uczestnictwo w prezentacji HoloLens w Estonii, dokumentację wydarzenia za pomocą fotografii, jak również stworzenie i wysyłka informacji prasowej, prowadzenie profili w mediach społecznościowych oraz monitoring mediów.

Lipiec 2017

Narzędzia

Koordynacja wydarzenia

Informacje prasowe

Promocja w mediach

Public Relations

Media Relations

Personal Branding

Fotorelacja

Media społecznościowe

Monitoring mediów