Otwarcie nowego oddziału rehabilitacji kardiologicznej
na Podhalu

Otwarcie nowego oddziału rehabilitacji kardiologicznej na Podhalu
Otwarcie nowego oddziału rehabilitacji kardiologicznej na Podhalu
Otwarcie nowego oddziału rehabilitacji kardiologicznej na Podhalu

O projekcie

27 listopada 2017 w Szpitalu Powiatowym im. dr. Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem oficjalnie otwarto nowo wybudowany pawilon oddziału rehabilitacji kardiologicznej wraz z dziennym ośrodkiem rehabilitacji. W nowym budynku miejsce znajdzie aż 20 pacjentów leczonych w trybie stacjonarnym, którzy skorzystają z nowocześnie wyposażonych sal z węzłem sanitarnym oraz miejsc poświęconych edukacji z zakresu prewencji wtórnej oraz leczenia chorób towarzyszących.

Zdaniem prof. dr. med. Stanisława Bartusia, Prezesa Elekta Asocjacji Interwencji Sercowo-Naczyniowych Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, dzięki inwestycji szpital w Zakopanem stanie się wzorcem dla placówek medycznych w regionie i kraju. Profesor Dariusz Dudek, Przewodniczący Rady Instytutu Kardiologii Collegium Medicum UJ, podkreślał, że instytucja stanowi teraz najbardziej kompleksowy ośrodek na terenie całego Podhala.

Zadaniem Eleven Zett Productions była koordynacja przebiegu konferencji prasowej, przygotowanie i dystrybucja informacji prasowych oraz wywiadu z dyrektor szpitala. Niezależnie od krótkiego czasu realizacji (3 dni), wydarzenie odniosło medialny sukces, który przełożył się na kilkadziesiąt publikacji.

listopad 2017

Narzędzia

Koncepcja i strategia promocji

Informacje prasowe

Wywiady

Presskit

Media relations

Personal branding

Monitoring mediów