Misie od serca

Misie od Serca Dariusz Dudek Ewelina Myłek Janusz Skalski
Misie od Serca Dariusz Dudek Ewelina Myłek Janusz Skalski
Misie od Serca Dariusz Dudek Ewelina Myłek Janusz Skalski

O projekcie

Pierwsza akcja społeczna, w której pracownicy ochrony zdrowia wcielili się w rolę Mikołaja zbierając, podczas organizowanej w Hotelu Starym w Krakowie Wigilii, misie dla najmłodszych podopiecznych oddziałów kardiologicznych i kardiochirurgicznych w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie oraz w całej Polsce. Misie od serca mają symbolizować wygraną z chorobą, a także pełnić rolę przyjaciela i towarzysza oraz dać ogromną radość, której brakuje chorym dzieciom.

Akcja miała na celu umilenie świąt najmłodszym, którzy z powodu choroby czują się samotni w czasie najbardziej rodzinnych świąt w roku. Pokazała również, że działania lekarzy nie kończą się jedynie na salach zabiegowych czy w murach szpitala, ale wykraczają poza nie pokazując empatię, zrozumienie i pamięć o najmłodszych.

Akcja organizowana była przez Fundację Serce Dziecka przy współpracy z wybitnymi krakowskimi profesorami: Januszem Skalskim - kardiochirurgiem dziecięcym, kierownikiem Kliniki Kardiochirurgii Dziecięcej USD w Krakowie. oraz Dariuszem Dudkiem - kardiologiem, kierownikiem II Oddziału Klinicznego Kardiologii oraz Interwencji Sercowo-Naczyniowych UJ CM. Inicjatywa ma szansę być akcją ogólnopolską.

grudzień 2016

Narzędzia

Koncepcja

Strategia

Identyfikacja wizualna

Informacje prasowe

Promocja w mediach

Pozyskanie patronów i partnerów

Public Relations

Media relations

Personal branding

Media społecznościowe

Relacja foto

Monitoring mediów

Raporty

Prezentacje