Konferencja „From Connected Health to Digital Health" w Parlamencie w Brukseli

Konferencja „From Connected Health to Digital Health
Konferencja „From Connected Health to Digital Health
Konferencja „From Connected Health to Digital Health

O projekcie

21 czerwca w Parlamencie Europejskim odbyło się wydarzenie „From Connected Health to Digital Health", czyli spotkanie posłów, lekarzy, przedstawicieli rynku e-health, w tym start-upów poświęcone zagadnieniom, jak skutecznie unowocześnić sferę ochrony zdrowia w Unii Europejskiej, wykorzystując coraz szybciej zmieniające się zdobycze techniki. Spotkaniu przewodniczył europoseł Michał Boni.

W czasie wydarzenia hologramowy obraz serca transmitowany był za pomocą okularów HoloLens z Krakowa do Brukseli, gdzie właśnie odbywała się konferencja. To pokazuje, że nowoczesna technologia rozszerzonej rzeczywistości pozwala na konsultacje między ekspertami znajdującymi się w różnych miejscach, na całym świecie.

Zadaniem agencji w tym była koordynacja wydarzenia, reprezentacja na miejscu oraz przeprowadzenie wywiadów i przygotowanie komunikatów prasowych z wydarzenia. Agencja Eleven nie tylko uczestniczyła w spotkaniach i ważnych dyskusjach z przedstawicielami Parlamentu, ale również prowadziła fotorelację, na bieżąco przekazując najważniejsze informacje z konferencji za pomocą mediów społecznościowych. Pierwsza na świecie transmisja hologramu serca, którą przeprowadził Prof. Dariusz Dudek wspólnie z MEDapp przy wsparciu Microsoft z dwóch różnych miejsc na świecie stała się faktem.

Czerwiec 2017

Narzędzia

Koordynacja wydarzenia

Informacje prasowe

Wywiady

Promocja w mediach

Public Relations

Media relations

Personal Branding

Fotorelacja

Media społecznościowe

Monitoring mediów