XI Kardiologia Prewencyjna 2019 r

Euro CTO Dudek Bryniarski Wójcik
Euro CTO Dudek Bryniarski Wójcik
Euro CTO Dudek Bryniarski Wójcik

O projekcie

W dniach 22-23 listopada zespół Eleven uczestniczył w dwunastej edycji konferencji “Kardiologia Prewencyjna - wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”, która od lat skupia polskich i zagranicznych specjalistów w dziedzinie, jak również reprezentantów administracji publicznej sektora ochrony zdrowia, pielęgniarki czy studentów. 

Przez dwa dni uczestnicy wydarzenia omawiają najważniejsze doniesienia ze świata medycyny, debatują nad bieżącymi wyzwaniami czy przedstawiają studia danych jednostek klinicznych w ujęciu zarówno jednostkowym, jak i populacyjnym. W tym roku do najważniejszych zagadnień należały m.in.: wpływ papierosów elektronicznych na układ sercowo-naczyniowy, problem niskiej wytrwałości pacjentów w leczeniu chorób przewlekłych czy zasadność ograniczenia aktywności fizycznej w czasie podwyższonego stężenia smogu. Podczas tegorocznej edycji po raz pierwszy oficjalnie zaprezentowano i omówiono również badania świadczące o zahamowaniu wzrostu długości życia Polaków. Gościem specjalnym dwunastej “Kardiologii Prewencyjnej” był prof. Fausto J. Pinto, prezes-elekt World Heart Federation. 

Agencja Eleven ZETT Productions była odpowiedzialna za szeroką promocję konferencji w mediach społecznościowych i tradycyjnych.

Narzędzia

Koncepcja promocji

Public Relations

Public Affairs

Komunikacja

Social Media

Identyfikacja wizualna

Architektura marki

Pozyskanie patronów i partnerów

Customer Relations

Informacje prasowe

Promocja w mediach

Media relations

Media społecznościowe

Monitoring mediów

Prezentacje