Wystawa Ludzkie Twarze Choroby. Wartościowe Życie i Życie Pełne Wartości

Wystawa Ludzkie Twarze Choroby. Wartościowe Życie i Życie Pełne Wartości

Collegium Humanum wspólnie z Fundacją Instytut Świadomości mają zaszczyt zaprosić na inaugurację wystawy: Ludzkie Twarze Choroby. Wartościowe Życie i Życie Pełne Wartości.

Fotografia Instytutu Świadomości. Ideą wystawy jest pokazanie chorób przewlekłych od ludzkiej, prawdziwej, realnej strony tak, aby z chorymi można było się utożsamić, wykazać solidarność i wsparcie. Poznać prawdziwych ludzi i ich życiowe historie.

Pierwsza inauguracyjna edycja wystawy organizowanej podczas debaty “Pacjent świadomy systemu ochrony zdrowia” poświęcona jest pacjentom z TNP (tętnicze nadciśnienie płucne) - chorobie rzadkiej i ciężkiej, z którą pacjenci zmagają się przez całe życie.

Nie bez powodu jednak wystawa nosi podtytuł Wartościowe Życie i Życie Pełne Wartości, ponieważ przedstawieni na fotografiach pacjenci to niezwykle inspirujące osoby żyjące pełnowartościowym Życiem mimo poważnych, codziennych wyzwań ze zdrowiem. Serdecznie zapraszamy do wyjątkowej fotograficznej podróży poprzez ludzkie emocje i pełnię życia z i mimo choroby.

Organizatorzy debaty Collegium Humanum, Fundacja Instytut Świadomości Partnerzy debaty Kancelaria Prawo Gospodarka Zdrowie Modro sp.k, Polska Federacja Szpitali, serwis Pacjent w Centrum

Materiał przygotowany i opublikowany przez fundację Instytut Świadomości

Autor 

Ewelina Zych-Myłek

Ekspert w ochronie zdrowia

Prezes Fundacji Instytutu Świadomości

Euro CTO Dudek Bryniarski Wójcik

Narzędzia

Koncepcja promocji

Public Relations

Public Affairs

Komunikacja

Social Media

Identyfikacja wizualna

Architektura marki

Pozyskanie patronów i partnerów

Customer Relations

Informacje prasowe

Promocja w mediach

Media relations

Media społecznościowe

Monitoring mediów

Prezentacje